آموزش طراحی آشپزخانه کلاسیک و کابینت ممبران

معرفی آموزش

پک طلایی "طراحی آشپزخانه کلاسیک و کابینت وکیوم ممبران" با اصول اجرایی، ابعاد و اندازههای استاندارد و مراحل ساخت و اجرای یک پروژه کامل از صفر تا صد جهت ارتقای سطح کیفی بازارکار آشپزخانه و معماری داخلی در کشور تهیه و تنظیم گردیده است.
این پکیج کاملترین و قویترین دوره آموزشی طراحی، مدلسازی، تکسچرینگ و متریال، نورپردازی و رندرینگ مربوط به پروژههای آشپزخانه کلاسیک در ایران میباشد و محصول یک سال و نیم تلاش بی وقفه و کار مستمر تیم آموزشیست.
طراحان و مجریان آشپزخانه و کابینت و همچنین علاقمندان نوورود به این رشته با تهیه این پک میتوانند از ویدئوهای آموزشی پروژه محور و گام به گام پروژههای آشپزخانه به زبان گویای فارسی استفاده مفید کرده و موضوعات و مباحث اجرا و نصب را با مثالهای تصویری در نرم افزار 3dmax بیاموزند.
همچنین در کنار آموزشها در هر فصل آبجکتها و متریالها و تکسچرهای آماده و جدید با کیفیت بسیار بالا برای عزیزان جمع آوری شده تا بتوانند سالیان متمادی ازین پک بعنوان یک رفرنس آموزشی قوی و معتبر استفاده لازم داشته باشند.
قابل ذکر میباشد که متدهای آموزشی در این پکیج منحصرا متعلق به مدرس بوده و ترجمه و نسخه برداری هیچ رفرنس خارجی نمیباشد و کپی و تصویربرداری از ویدئوها پیگرد قانونی بهمراه دارد.
هدف از گردآوری این پک، آموزش مدلسازی و متریالسازی دستی در نرم افزار و عدم استفاده از آبجکتهای آماده میباشد.
چراکه موضوع آموزشها فضاها و دیتیلهای کلاسیک میباشد و بنا به نظر اساتید این رشته بهتر است علاقمندان به طراحی آشپزخانه، روشهای مدلسازی و متریالسازی "دستی و هندمید" را بیاموزند تا بتوانند در هر پروژه الگوها، تزیینات و آرایه های منحصربفردی که قابلیت اجرا دارند رو خودشان بعنوان طراح و مدلساز خلق و تولید کنند.
نرم افزار آموزشی: 3dsmax/autocad
موتور رندر آموزشها: Coronarenderer
بهمراه آموزش تعدادی از پلاگینها و اسکریپتهای ضروری و مهم این رشته؛ از قبیل: kitchen cabinet ، dimaster ، multitexture ، floor generator ، sweep profile ، cut master ، crazy bump و تعدادی دیگر از پلاگینهای کاربردی و مهم.

سرفصلهای آموزشی

سرفصلهای آموزشی:این پکیج شامل 12فصل آموزش در 60ساعت میباشد. بهمراه 10گیگ از مجموعه فایلهای نصبی، آبجکتها و تکسچرهای موردنیاز (منتخب مدرس) در پروژههای طراحی آشپزخانه و فضاهای کلاسیک.
فصل مقدماتی:توضیحات مقدمه و پایه محیط نرم افزار 3dsmax برای دوستانی که تازه با این نرم افزار آشنا شده اند. آموزش تنظیمات، ریبونها، دستورات، توابع و ابزارهای کاربردی نرم افزار مکس ویژه طراحی و مدلینگ فضاهای داخلی برای یک اینتریور دیزاینر (این فصل برای عزیزان مبتدی و کسانی که در ابتدای راه هستند تهیه شده است)
فصل اول:شامل آموزشهای ترسیم پلان و مقاطع دوبعدی نقشه های آشپزخانه و کابینت، مدلسازی سه بعدی یونیتها و سطوح کابینت از روی پلان و نقشه، مدلینگ تزیینات کلاسیک مانند گچبریها از روی دیتیل و پروفیل دوبعدی (مقطع/برش)
فصل دوم:مدلسازی کابینتهای آشپزخانه و چیدمان اصولی الگوهای ساخت، سه بعدی سازی احجام با اندازههای اجرایی، آشنایی با اصطلاحات ساخت و اجرای یونیتها، ساخت سه بعدی دربهای وکیوم ممبران با نقوش cnc شده و ابزارهای صفحات پرس شده و غیرپرسی.x
فصل سوم:تکمیل مدلسازی، ویرایش و اصلاح استراکچر یونیتها و جزییات مربوط به کشوها و دربهای بازشو کابینت، ساخت تاج، لب چراغی، پاخور، دستگیرهها و اجزای کامل آشپزخانه های کلاسیک با توضیح استانداردها و تعاریف مصطلح در طراحی و ساخت پروژههای تخصصی کلاسیک.
فصل چهارم:تکمیل و فاینالسازی جزییات کار، اعم از بدنه، سطوح و جزییات کلاسیک دربها و صفحات کابینت. آموزش پلاگینها و اسکریپتهای تخصصی مدلهای کلاسیک بمانند فلور جنریتر برای تایل بندی سطح کف و ساخت تزیینات کلاسیک از روی مقاطع دوبعدی با پلاگین سوییپ پروفایل. و همچنین مدلسازی دستی گچبریهای سقف و دیوارها ویژه فضاهای کلاسیک(سقف کاذب و نورمخفی)
فصل پنجم:آموزش اندازه گذاری و ترسیم و ثبت خطوط اندازه مدلها و یونیتهای سه بعدی شده در محیط نرم افزار، ساخت متریالها و تکسچرهای موردنیاز، نحوه استفاده از آبجکتهای آماده کلاسیک (مجموعه فایلهای داخل پکیج) و موارد تجربی دیگر در آموزش طراحی آشپزخانه های کلاسیک و ممبران.
فصل ششم:آموزش چک رندر از فضاها و مدلهای سه بعدی با موتور رندر سریع و قدرتمند کرونا، آشنایی با محیط این موتور پردازشگر، آموزش قابلیتهای مهم و انحصاری کرونارندرر،اصلاح و ویرایش تستهای رندر در کمترین زمان، تبدیل متریالهای ویری به کرونا و بالعکس، مدیریت متریالها و تکسچرهای یک پروژه و تکنیکهای لازم در این حیطه.
فصل هفتم:آموزش اصولی متریالهای ویژه آشپزخانه نظیر mdf ، سطوح ممبران، صفحات کابینت با نقوش کلاسیک و حاشیه های برش خورده، متریالهای گچبریها و تزیینات دیتیلدار. ساخت متریال روکش طلا با مدها و ترفندهای گوناگون، تکسچرینگ کاشی و سرامیک آشپزخانه، و همچنین آموزش کاربردی پارامترهای ساختاری متریال مانند رفلکشن، براقیت، سختی، انکسار، شفافیت و غیره در موتورهای رندر کرونا و ویری همزمان.
فصل هشتم:آموزش ترفندهای تجربی مدلینگ در سطوح پیشرفته نظیر فارسی بر کردن تزیینات و بردرهای دیواری، گلویی سقف، لچکیها و نیم ستونهای تزیینی، سازه و تزیینات کانترهای جزیره و موارد متعدد دیگر در مدلسازیهای handmade و lowpoly. (بشکل دستی و کنترل ساختار حجم)
فصل نهم:آموزش اسکریپتها و پلاگینهای افزودنی به نرم افزار 3dmax جهت تسهیل و تسریع در امر مدلسازی و متریال دهی مدلها و احجام 3d، بطور نمونه پلاگین مولتی تکسچر جهت کامپوزیشن بیتمپها و اسکریپت kitchen cabinet جهت ساخت سریع کابینتهای زمینی و دیواری با سرعت بالا، پلاگین crazy bump جهت ساخت نقش برجسته و برآمدگیهای صفحات ممبران.
فصل دهم:آموزش روشهای نورپردازی و الگوهای نوری در فضاهای داخلی ویژه آشپزخانه، تکنیکهای تجربی نوری با موتور رندر کرونا به مانند استفاده از لایت میکس و رندرالمنتهای لایت سلکت و همچنین ساخت بکگراند و پس زمینه پنجره و تراس به کمک تصاویر hdri و 360درجه.
فصل یازدهم:شامل آموزشهای تکنیکی و پیشرفته تکسچرینگ و متریالسازی بافتهای کلاسیک نظیر متریالدهی به دربهای وکیوم ممبران، یا سنگ کورین صفحات تاپ کانتر و روی کابینتها. آموزش کفسازی در انواع مختلف و قابهای شیشه خور طرحدار به روش مپ اوپسیتی و نرمال، و آموزش نکاتی جالب و مفید از پروسه متریالسازی و ساخت مپهای ترکیبی کابینت و آشپزخانه.
فصل دوازدهم:آموزش فاینالسازی پروژه و جمع بندی چک رندرها در کمترین زمان ممکن در نرم افزار 3dmax و پردازشگر corona . مدیریت رندرالمنتها و تکمیل رندر در پروسه پست پروداکشن در photoshop. آموزش ترفندهای پست پرو ایمیجهای رندرینگ در فتوشاپ به منظور سرعت بخشیدن به پروژه و تکمیل و ویرایش رنگ و نوری تصویر. و درنهایت ارائه شات مناسب جهت تحویل پروژه به کارفرما و مشتری.

توضیحات تکمیلی

توضیحات تکمیلی:پکیج طلایی "آشپزخانه کلاسیک و کابینت ممبران" با دارا بودن ویدئوهای آموزشی جامع و کامل و همچنین فایلهای ضمیمه از اسکریپتها و پلاگینهای مهم، آرشیو آبجکتها و مدلهای سه بعدی کلاسیک (وسایل ضروری آشپزخانه، انواع گچبریها و تزیینات کلاسیک و نئوکلاسیک، مجموعه دیتیلها و ابزارهای دوبعدی و سه بعدی کلاسیک، مجموعه کامل تکسچرها و تصاویر موردنیاز در پروژهای آشپزخانه، اعم از متریالهای مهم و ضروری با کیفیت عالی) یقینا کاملترین و قویترین پکیج "پروژه محور" آشپزخانه کلاسیک در ایران محسوب میگردد.
ما با کسب رضایت بالای 99% از تمامی عزیزانی که این محصول را تهیه کرده اند، این بسته آموزشی را به علاقمندان طراحی با نرم افزار، مجریان و طراحان آشپزخانه و کابینت بطور حتم توصیه میکنیم.
-دریافت لینکهای دانلود (با حجم فشرده شده و کامل)
-پست و ارسال بسته به سراسر نقاط کشور (سه عدد dvd)
قابل ذکر میباشد که محتوای این پکیج بهمراه آپدیت یکساله میباشد و عزیزانی که بسته آموزشی را تهیه میکنند میتوانند از فایلهای آپدیت (ویدئوها و پوشهای ضمیمه) استفاده کنند.

لینک دانلود

آموزش فعالسازی

رمز فایل های فشرده

خرید پستی

قیمت : 240,000 (تومان)
خرید محصول
لطفا قبل از خرید محصول اطلاعات کاربری خود را از منو پروفایل من تکمیل نمایید تا در ارسال سفارش شما مشکلی ایجاد نشود

مشاهده خلاصه ای از آموزش

نظرات (2)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes

با سلام
قیمت دی وی دی اموزش اشپزخانه با ارسال به شهرستان چنده

  پیوست ها

قیمت دی وی دی اموزش اشپزخانه با ارسال به شهرستان چنده
نحوه سفارش و دریافت محصول به چه صورت هست

  پیوست ها
There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

بخش کاربری