lorax3d
Demo
کالایی در سبد نیست
 • قیمت قابل پرداخت این اشتراک: 9000 تومان می باشد

  شما با خرید این اشتراک می توانید به مدت یک ماه کلیه بخش های ویژه وب سایت لوراکس را مشاهده و دانلود نمایید. همچنین می توانید با عضویت در کانال تلگرامی لوراکس، کد تخفیف 50% دریافت نمایید و برای خرید یا تمدید این اشتراک و یا سایر اشتراک ها از آن استفاده نمایید.

 • قیمت قابل پرداخت این اشتراک: 16000 تومان می باشد

  شما با خرید این اشتراک می توانید به مدت دو ماه کلیه بخش های ویژه وب سایت لوراکس را مشاهده و دانلود نمایید. همچنین می توانید با عضویت در کانال تلگرامی لوراکس، کد تخفیف 50% دریافت نمایید و برای خرید یا تمدید این اشتراک و یا سایر اشتراک ها از آن استفاده نمایید.

 • قیمت قابل پرداخت این اشتراک: 25000 تومان می باشد

  شما با خرید این اشتراک می توانید به مدت سه ماه کلیه بخش های ویژه وب سایت لوراکس را مشاهده و دانلود نمایید. همچنین می توانید با عضویت در کانال تلگرامی لوراکس، کد تخفیف 50% دریافت نمایید و برای خرید یا تمدید این اشتراک و یا سایر اشتراک ها از آن استفاده نمایید.

 • قیمت قابل پرداخت این پک: 180000 تومان می باشد

  شما با خرید این اشتراک می توانید به مدت 7 روز پک آموزشی طراحی آشپزخانه کلاسیک و کابینت ممبران - بخش اول استاد امیر عامری را دانلود نمایید. دقت داشته باشید که بعد از گذشت مدت زمان ذکر شده این اشتراک غیر فعال و شما امکان دانلود این پک را نخواهید داشت، بنابراین در مدت زمان مشخص شده نسبت به دانلود اقدام نمایید.

 • قیمت: 49900 تومان

   شما با خرید این اشتراک می توانید به مدت 10 روز پک کامل آموزش 3dmax در معماری و طراحی داخلی از شرکت 3D Palace را دانلود نمایید. دقت داشته باشید که بعد از گذشت مدت زمان ذکر شده این اشتراک غیر فعال و شما امکان دانلود این پک را نخواهید داشت، بنابراین در مدت زمان مشخص شده نسبت به دانلود اقدام نمایید.

بخش کاربری