آموزش طراحی آشپزخانه کلاسیک و کابینت ممبران

معرفی آموزش

پک طلایی "طراحی آشپزخانه کلاسیک و کابینت وکیوم ممبران" با اصول اجرایی، ابعاد و اندازههای استاندارد و مراحل ساخت و اجرای یک پروژه کامل از صفر تا صد جهت ارتقای سطح کیفی بازارکار آشپزخانه و معماری داخلی در کشور تهیه و تنظیم گردیده است.
این پکیج کاملترین و قویترین دوره آموزشی طراحی، مدلسازی، تکسچرینگ و متریال، نورپردازی و رندرینگ مربوط به پروژههای آشپزخانه کلاسیک در ایران میباشد و محصول یک سال و نیم تلاش بی وقفه و کار مستمر تیم آموزشیست.
طراحان و مجریان آشپزخانه و کابینت و همچنین علاقمندان نوورود به این رشته با تهیه این پک میتوانند از ویدئوهای آموزشی پروژه محور و گام به گام پروژههای آشپزخانه به زبان گویای فارسی استفاده مفید کرده و موضوعات و مباحث اجرا و نصب را با مثالهای تصویری در نرم افزار 3dmax بیاموزند.
همچنین در کنار آموزشها در هر فصل آبجکتها و متریالها و تکسچرهای آماده و جدید با کیفیت بسیار بالا برای عزیزان جمع آوری شده تا بتوانند سالیان متمادی ازین پک بعنوان یک رفرنس آموزشی قوی و معتبر استفاده لازم داشته باشند.
قابل ذکر میباشد که متدهای آموزشی در این پکیج منحصرا متعلق به مدرس بوده و ترجمه و نسخه برداری هیچ رفرنس خارجی نمیباشد و کپی و تصویربرداری از ویدئوها پیگرد قانونی بهمراه دارد.
هدف از گردآوری این پک، آموزش مدلسازی و متریالسازی دستی در نرم افزار و عدم استفاده از آبجکتهای آماده میباشد.
چراکه موضوع آموزشها فضاها و دیتیلهای کلاسیک میباشد و بنا به نظر اساتید این رشته بهتر است علاقمندان به طراحی آشپزخانه، روشهای مدلسازی و متریالسازی "دستی و هندمید" را بیاموزند تا بتوانند در هر پروژه الگوها، تزیینات و آرایه های منحصربفردی که قابلیت اجرا دارند رو خودشان بعنوان طراح و مدلساز خلق و تولید کنند.
نرم افزار آموزشی: 3dsmax/autocad
موتور رندر آموزشها: Coronarenderer
بهمراه آموزش تعدادی از پلاگینها و اسکریپتهای ضروری و مهم این رشته؛ از قبیل: kitchen cabinet ، dimaster ، multitexture ، floor generator ، sweep profile ، cut master ، crazy bump و تعدادی دیگر از پلاگینهای کاربردی و مهم.

سرفصلهای آموزشی

سرفصلهای آموزشی:این پکیج شامل 12فصل آموزش در 60ساعت میباشد. بهمراه 10گیگ از مجموعه فایلهای نصبی، آبجکتها و تکسچرهای موردنیاز (منتخب مدرس) در پروژههای طراحی آشپزخانه و فضاهای کلاسیک.
فصل مقدماتی:توضیحات مقدمه و پایه محیط نرم افزار 3dsmax برای دوستانی که تازه با این نرم افزار آشنا شده اند. آموزش تنظیمات، ریبونها، دستورات، توابع و ابزارهای کاربردی نرم افزار مکس ویژه طراحی و مدلینگ فضاهای داخلی برای یک اینتریور دیزاینر (این فصل برای عزیزان مبتدی و کسانی که در ابتدای راه هستند تهیه شده است)
فصل اول:شامل آموزشهای ترسیم پلان و مقاطع دوبعدی نقشه های آشپزخانه و کابینت، مدلسازی سه بعدی یونیتها و سطوح کابینت از روی پلان و نقشه، مدلینگ تزیینات کلاسیک مانند گچبریها از روی دیتیل و پروفیل دوبعدی (مقطع/برش)
فصل دوم:مدلسازی کابینتهای آشپزخانه و چیدمان اصولی الگوهای ساخت، سه بعدی سازی احجام با اندازههای اجرایی، آشنایی با اصطلاحات ساخت و اجرای یونیتها، ساخت سه بعدی دربهای وکیوم ممبران با نقوش cnc شده و ابزارهای صفحات پرس شده و غیرپرسی.x
فصل سوم:تکمیل مدلسازی، ویرایش و اصلاح استراکچر یونیتها و جزییات مربوط به کشوها و دربهای بازشو کابینت، ساخت تاج، لب چراغی، پاخور، دستگیرهها و اجزای کامل آشپزخانه های کلاسیک با توضیح استانداردها و تعاریف مصطلح در طراحی و ساخت پروژههای تخصصی کلاسیک.
فصل چهارم:تکمیل و فاینالسازی جزییات کار، اعم از بدنه، سطوح و جزییات کلاسیک دربها و صفحات کابینت. آموزش پلاگینها و اسکریپتهای تخصصی مدلهای کلاسیک بمانند فلور جنریتر برای تایل بندی سطح کف و ساخت تزیینات کلاسیک از روی مقاطع دوبعدی با پلاگین سوییپ پروفایل. و همچنین مدلسازی دستی گچبریهای سقف و دیوارها ویژه فضاهای کلاسیک(سقف کاذب و نورمخفی)
فصل پنجم:آموزش اندازه گذاری و ترسیم و ثبت خطوط اندازه مدلها و یونیتهای سه بعدی شده در محیط نرم افزار، ساخت متریالها و تکسچرهای موردنیاز، نحوه استفاده از آبجکتهای آماده کلاسیک (مجموعه فایلهای داخل پکیج) و موارد تجربی دیگر در آموزش طراحی آشپزخانه های کلاسیک و ممبران.
فصل ششم:آموزش چک رندر از فضاها و مدلهای سه بعدی با موتور رندر سریع و قدرتمند کرونا، آشنایی با محیط این موتور پردازشگر، آموزش قابلیتهای مهم و انحصاری کرونارندرر،اصلاح و ویرایش تستهای رندر در کمترین زمان، تبدیل متریالهای ویری به کرونا و بالعکس، مدیریت متریالها و تکسچرهای یک پروژه و تکنیکهای لازم در این حیطه.
فصل هفتم:آموزش اصولی متریالهای ویژه آشپزخانه نظیر mdf ، سطوح ممبران، صفحات کابینت با نقوش کلاسیک و حاشیه های برش خورده، متریالهای گچبریها و تزیینات دیتیلدار. ساخت متریال روکش طلا با مدها و ترفندهای گوناگون، تکسچرینگ کاشی و سرامیک آشپزخانه، و همچنین آموزش کاربردی پارامترهای ساختاری متریال مانند رفلکشن، براقیت، سختی، انکسار، شفافیت و غیره در موتورهای رندر کرونا و ویری همزمان.
فصل هشتم:آموزش ترفندهای تجربی مدلینگ در سطوح پیشرفته نظیر فارسی بر کردن تزیینات و بردرهای دیواری، گلویی سقف، لچکیها و نیم ستونهای تزیینی، سازه و تزیینات کانترهای جزیره و موارد متعدد دیگر در مدلسازیهای handmade و lowpoly. (بشکل دستی و کنترل ساختار حجم)
فصل نهم:آموزش اسکریپتها و پلاگینهای افزودنی به نرم افزار 3dmax جهت تسهیل و تسریع در امر مدلسازی و متریال دهی مدلها و احجام 3d، بطور نمونه پلاگین مولتی تکسچر جهت کامپوزیشن بیتمپها و اسکریپت kitchen cabinet جهت ساخت سریع کابینتهای زمینی و دیواری با سرعت بالا، پلاگین crazy bump جهت ساخت نقش برجسته و برآمدگیهای صفحات ممبران.
فصل دهم:آموزش روشهای نورپردازی و الگوهای نوری در فضاهای داخلی ویژه آشپزخانه، تکنیکهای تجربی نوری با موتور رندر کرونا به مانند استفاده از لایت میکس و رندرالمنتهای لایت سلکت و همچنین ساخت بکگراند و پس زمینه پنجره و تراس به کمک تصاویر hdri و 360درجه.
فصل یازدهم:شامل آموزشهای تکنیکی و پیشرفته تکسچرینگ و متریالسازی بافتهای کلاسیک نظیر متریالدهی به دربهای وکیوم ممبران، یا سنگ کورین صفحات تاپ کانتر و روی کابینتها. آموزش کفسازی در انواع مختلف و قابهای شیشه خور طرحدار به روش مپ اوپسیتی و نرمال، و آموزش نکاتی جالب و مفید از پروسه متریالسازی و ساخت مپهای ترکیبی کابینت و آشپزخانه.
فصل دوازدهم:آموزش فاینالسازی پروژه و جمع بندی چک رندرها در کمترین زمان ممکن در نرم افزار 3dmax و پردازشگر corona . مدیریت رندرالمنتها و تکمیل رندر در پروسه پست پروداکشن در photoshop. آموزش ترفندهای پست پرو ایمیجهای رندرینگ در فتوشاپ به منظور سرعت بخشیدن به پروژه و تکمیل و ویرایش رنگ و نوری تصویر. و درنهایت ارائه شات مناسب جهت تحویل پروژه به کارفرما و مشتری.

توضیحات تکمیلی

توضیحات تکمیلی:پکیج طلایی "آشپزخانه کلاسیک و کابینت ممبران" با دارا بودن ویدئوهای آموزشی جامع و کامل و همچنین فایلهای ضمیمه از اسکریپتها و پلاگینهای مهم، آرشیو آبجکتها و مدلهای سه بعدی کلاسیک (وسایل ضروری آشپزخانه، انواع گچبریها و تزیینات کلاسیک و نئوکلاسیک، مجموعه دیتیلها و ابزارهای دوبعدی و سه بعدی کلاسیک، مجموعه کامل تکسچرها و تصاویر موردنیاز در پروژهای آشپزخانه، اعم از متریالهای مهم و ضروری با کیفیت عالی) یقینا کاملترین و قویترین پکیج "پروژه محور" آشپزخانه کلاسیک در ایران محسوب میگردد.
ما با کسب رضایت بالای 99% از تمامی عزیزانی که این محصول را تهیه کرده اند، این بسته آموزشی را به علاقمندان طراحی با نرم افزار، مجریان و طراحان آشپزخانه و کابینت بطور حتم توصیه میکنیم.
-دریافت لینکهای دانلود (با حجم فشرده شده و کامل)
-پست و ارسال بسته به سراسر نقاط کشور (سه عدد dvd)
قابل ذکر میباشد که محتوای این پکیج بهمراه آپدیت یکساله میباشد و عزیزانی که بسته آموزشی را تهیه میکنند میتوانند از فایلهای آپدیت (ویدئوها و پوشهای ضمیمه) استفاده کنند.

لینک دانلود

آموزش فعالسازی

رمز فایل های فشرده

مشاهده خلاصه ای از آموزش

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes
There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

بخش کاربری