پکیج کامل آموزش 3dmax در معماری و طراحی داخلی

معرفی آموزش

مجموعه آموزشی تجسم معماری داخلی ویژه مدلسازی سه بعدی(مقدماتی تا پیشرفته) از گروه آموزشی 3d palace یکی از مهمترین و اصلیترین منابع آموزش اصولی نرم افزار 3dsmax در چندسال اخیر در دنیای سی جی و گرافیک معماری محسوب میشود.
این مجموعه آموزشی اورجینال توسط استاد معماری دیجیتال جناب کریس لی که از مدرسین مجرب سایت 3d palace میباشد طراحی و تدریس شده است.
این مجموعه در قالب یک ورکشاپ آموزشی پروژه محور با رویکرد شبیه سازی و تجسم معماری داخلی ضبط و آماده شده و مباحث تکنیکال نرم افزار 3dmax از ابتدا و پایه با زبانی شیوا و قابل فهم برای علاقمندان به این حوزه قابل ارائه میباشد.
مجموعه آموزشهای تجسم معماری داخلی با نرم افزار 3dmax برای اولین بار در ایران توسط سایت و تیم لوراکس به علاقمندان این رشته معرفی میشود و با قیمتی خیلی اندک به فروش میرسد. قابل ذکر میباشد این مجموعه که شامل سه عدد dvd اورجینال هست در سایت اصلی 3dpalace با قیمت هزار دلار بفروش میرسد و به هیچ عنوان تا به امروز در ایران و فضای مجازی بصورت رایگان نشر نشده است.
این هزینه ای هم که سایت لوراکس از بابت فروش این مجموعه دریافت میکند صرفا برای این است که به پیشرفت دوستانی که در ایران به دنبال رفرنس و مرجع معتبر آموزش نرم افزار 3dmax (از مقدماتی تا پیشرفته و بشکل گام به گام) میباشند، کمک کرده و اعتبار و ارزش مجموعه اصلی را با فروش آن حفظ نماید.

سرفصلهای آموزشی

پارت اول (DVD 1):
شامل 17 قسمت مدلسازی از وارد کردن پلان معماری تا سه بعدی سازی دیوارهای طبق نقشه و اندازههای استاندارد و حجم سازی سطوح داخلی و بازشوها و ساخت جزییات درب و پنجره با متدی اصولی و حرفه ای.
پارت دوم (DVD 2):
شامل سه قسمت اصلی میباشد.
-شبیه سازی فضای اتاق خواب و مبلمان اصلی آن (مدلینگ حرفه ای تختخواب و اجزای متعلق به آن).
-شبیه سازی فضای حمام؛ مدلینگ عناصر کاربردی حمام با مثالهای گویا و قابل فهم برای دوستداران شبیه سازی معماری داخلی و دکوراسیون.
-ساخت و تجسم فضای غذاخوری با سه بعدی سازی میز و صندلی و جانمایی آن در پلان و مدلسازی اکسسوری مبلمان فضا.
پارت سوم (DVD 3):
ساخت و مدلینگ آشپزخانه و سه بعدی سازی کابینتهای فضا و تکمیل اجزا و یراق آلات آن طبق ابعاد اجرایی و نگاهی معمارانه و خلاقانه در الگوهای مدلسازی و متدی اصولی و فوق آموزشی.
همچنین شبیه سازی اجزای تکمیل کننده فضای داخلی و اکسسوریهای مبلمان و دکوراسیون محیط داخلی خانه در سریع ترین زمان ممکن و آموزش دقت و سرعت در پروسه شبیه سازی معماری داخلی با مثالهای کاربردی در استفاده بهینه از فضا.

توضیحات تکمیلی

توضیحات تکمیلی:
این پکیج آموزشی قطعا مرجع مهم و کلید طلایی در یادگیری نرم افزار 3dmax در چندسال اخیر میباشد که بدون اغراق و بی شک، بسیاری از طراحان و مدلسازهای حرفه ای امروز این حوزه به کمک این رفرنس آموزشی، تخصص و مهارتهای نرم افزاری خود را تقویت کرده و باعث گسترش و پیشرفت قوه درک و تجسم سه بعدی سازی خود شده اند.
و در آخر بعنوان کسی که سالها در این رشته تلاش کرده و آموزگار این نرم افزار در کلاسهای درس بوده ام؛ توصیه اکیدم این است که اگر میخواهید سطح تکنیکی مدلسازی و شبیه سازی معماری و طراحی داخلی خودتان را بصورت اصولی و کاربردی یکبار برای همیشه تکمیل و تصحیح کنید الزاما به این مرجع آموزشی نیاز خواهید داشت، پس این پکیج آموزشی فوق العاده را از دست ندهید.
به امید پیروزی و موفقیت بیشتر.

خرید پستی

قیمت : 79,900 (تومان)
خرید محصول
لطفا قبل از خرید محصول اطلاعات کاربری خود را از منو پروفایل من تکمیل نمایید تا در ارسال سفارش شما مشکلی ایجاد نشود

لینک دانلود

بخش کاربری